Izolacyjne

WŁÓKNINY IZOLACYJNE Z WŁÓKIEN PRZESZYWANYCH I IGŁOWANYCH.

Bawełniane, wełniane, lniane oraz włókniny naturalne i syntetyczne pochodzące z Recyklingu. 

WŁÓKNINA SYNTETYCZNA, produkowana w technologii dwustronnego igłowania z włókien poliestrowych lub polipropylenowych.
WŁÓKNINA NATURALNA, produkowana w technologii jednostronnego igłowania z włókien wełnianych.  

Włókniny izolacyjne

Szeroki wybór

Warianty

Włóknina wykonana z wełny

Włóknina wykonana z LNU

Włóknina pochodząca z Recyklingu

Włóknina bawełniana

Właściwości

Włókniny izolacyjne mają szereg właściwości, które można mniej lub bardziej modyfikować. Wszystko zależne jest od przeznaczenia i rodzaju zastosowania.

Posiadamy spore możliwości co do rodzaju włóknin które produkujemy. Często modyfikujemy swoje produkty tak, aby dostarczyć Państwu maksymalnie dopracowany produkt. Ich właściwości mogą być bardzo różne, od chłonnych, przez wytrzymałe po ognioodporne. Również wszystkie z powyższych skomponowane razem.

Dlaczego Warto?

Zalety:

Trwałość
Odporność na czynniki atosferyczne
Izolacja cieplna
Odprowadzanie wilgoci
Pozytywny wpływ na środowisko 

Zastosowanie: 

Ogrzewanie
Uszczelnianie
Ocieplanie
Tłumienie 
Wchłanianie
Izolacja

Izolacja cieplna

Odprowadzanie wilgoci

Powiązane
WŁÓKNINY FILTRACYJNE POCHODZĄCE Z SYNTETYCZNYCH WŁÓKIEN PRZESZYWANYCH LUB IGŁOWANYCH. Włókniny filtracyjne do filtracji suchej lub mokrej. Zbierają nieczystości i filtrują ciecze. Wspomagają proces produkcyjny, mając przy tym pozytywny wpływ na środowisko.
WŁÓKNINY STWORZONE Z MYŚLĄ O IZOLACJI AKUSTYCZNEJ. W zależności od potrzeb i zastosowania dobierane są indywidualnie. Oferujemy włókniny przeszywane oraz igłowane różnego pochodzenia, aby jak najlepiej dopasować produkt do konkretnych potrzeb. Włókniny naturalne i syntetyczne, lniane, bawełniane, wełniane oraz pochodzące z Recyklingu.
FILC TECHNICZNY - UNIWERSALNA WŁÓKNINA DLA WIELU BRANŻ. Włóknina igłowana lub przeszywana z włókien syntetycznych i naturalnych. Poliesterowa, Polietylenowa lub ich mieszanka. Szerokie warianty produkcyjne i możliwości dopasowania produktu do konkretnych potrzeb.