Wygłuszeniowe

WŁÓKNINY STWORZONE Z MYŚLĄ O IZOLACJI AKUSTYCZNEJ.

W zależności od potrzeb i zastosowania dobierane są indywidualnie. Oferujemy włókniny przeszywane oraz igłowane różnego pochodzenia, aby jak najlepiej dopasować produkt do konkretnych potrzeb.

Włókniny naturalne i syntetyczne, lniane, bawełniane, wełniane oraz pochodzące z Recyklingu. 

Włókniny wygłuszeniowe

Nowy wymiar izolacji akustycznej

Warianty

Włóknina wykonana z wełny

Włóknina wykonana z LNU

Włóknina syntetyczna

Włóknina bawełniana

Włóknina z Recyklingu

Poprawienie akustyki

Szeroki asortyment

Wygłuszenie ścian

Właściwości

Włóknina ma szereg właściwości które można mniej lub bardziej modyfikować. Wszystko zależne jest od przeznaczenia i rodzaju zastosowania.

Posiadamy spore możliwości co do rodzaju włóknin które produkujemy. Często modyfikujemy swoje produkty tak, aby dostarczyć Państwu maksymalnie dopracowany produkt. Ich właściwości mogą być bardzo różne, od chłonnych, przez wytrzymałe po ognioodporne. Również wszystkie z powyższych skomponowane razem.

Dlaczego Warto?

Zalety:

Ograniczenie hałasu
Poprawienie akustyki
Wygłuszenie ścian
Wyciszenie stropów
Szeroki zastosowanie
Zwiększenie komfortu

Zastosowanie:

Motoryzacja
RTV
Wentylatory
Komputery
Sale akustyczne
Obudowy maszyn

Mniej hałasu

Lepsza akustyka

Powiązane
UNIWERSALNY MATERIAŁ O SZEROKIM ZASTOSOWANIU W BRANŻY MEBLARSKIEJ I TAPICERSKIEJ. Różnorodne zastosowanie. Wysoka wytrzymałość. Pozytywny wpływ na środowisko. Włókniny przeszywane i igłowane z włókien naturalnych i syntetycznych pochodzących z recyklingu do wykorzystania w tapicerstwie i meblarstwie.
WŁÓKNINY FILTRACYJNE POCHODZĄCE Z SYNTETYCZNYCH WŁÓKIEN PRZESZYWANYCH LUB IGŁOWANYCH. Włókniny filtracyjne do filtracji suchej lub mokrej. Zbierają nieczystości i filtrują ciecze. Wspomagają proces produkcyjny, mając przy tym pozytywny wpływ na środowisko.
WŁÓKNINY IZOLACYJNE Z WŁÓKIEN PRZESZYWANYCH I IGŁOWANYCH. Bawełniane, wełniane, lniane oraz włókniny naturalne i syntetyczne pochodzące z Recyklingu. WŁÓKNINA SYNTETYCZNA, produkowana w technologii dwustronnego igłowania z włókien poliestrowych lub polipropylenowych. WŁÓKNINA NATURALNA, produkowana w technologii jednostronnego igłowania z włókien wełnianych.