Siatka/Mata Antypoślizgowa

SIATKA Z WŁÓKNINY O WŁAŚCIWOŚCIACH ANTYPOŚLIZGOWYCH. 

Idealna na śliskie i gładkie powierzchnie, zapobiega przesuwaniu się położonych na nich dywanów, wycieraczek i mat. W sam raz na parkiet, terakotę, panele czy kafelki. 

Siatkę oferujemy w szerokościach 60, 80, 100, 120 cm. Można stosować jako dodatkowy komponent produktów - kocy ochronnych i mat malarskich.

Tłumi odgłos kroków

I przedłuża żywotność dywanów

Przykładowe Zastosowanie

Siatka Antypoślizgowa

Mata Antypoślizgowa

Mata Antypoślizgowa + Folia

Wycieraczka

Właściwości

Dzięki wysokim właściwościom antypoślizgowym siatka nie wymaga mocowania/przyklejania do podłoża czy maty. Wystarczy rozłożyć na niej materiał np. dywanik/wycieraczkę i gotowe. Siatka jest bezpieczna i nie reaguje z żadnym rodzajem podłoża. W przeciwieństwie do chińskich siatek żelowych nie zostawia śladów oraz nie kruszeje z czasem. Jest lekka i prosta w użytkowaniu, po zwinięciu zajmuje bardzo mało miejsca. Można ją prać, dzięki czemu zawsze wygląda estetycznie. Co więcej, ma ona pozytywny wpływ na żywotność materiałów oraz tłumi odgłosy kroków.  

Dlaczego Warto?

Zalety:

Gwarancja bezpieczeństwa
Uniwersalne zastosowanie
Wysoka wytrzymałość
Jest niewidoczna
Produkt wielokrotnego użytku
Możliwość czyszczenia
Przedłuża żywotność dywanów, mat i wycieraczek
Tłumi odgłosy kroków
Usprawnia sprzątanie

Zastosowanie:

Zabezpieczenie powierzchni
Wygłuszenie kroków
Przeciwdziałanie poślizgnięciom/upadkom
Przedłużanie żywotności mat/wycieraczek/dywanów
Oraz wiele innych, według uznania i pomysłowości

Siatka Antypoślizgowa

Zapewni Ci bezpieczeństwo, choć nawet jej nie zauważysz

Powiązane
MATA MALARSKA Z JEDNEJ STRONY FOLIA, Z DRUGIEJ WŁÓKNINA. NIEZASTĄPIONA PRZY PRACACH REMONTOWYCH. Malować każdy może. Z tym że łatwo wszystko pobrudzić. Z pomocą przychodzi mata malarska, którą w łatwy sposób zabezpieczysz wszelkie potrzebne elementy, przed zabrudzeniem, zadrapaniami, pyłem. I to wiele razy. Filc o grubości 200 gr/m2 podklejony folią antypoślizgową sprawia, że produkt jest...
FILC TECHNICZNY - UNIWERSALNA WŁÓKNINA DLA WIELU BRANŻ. Włóknina igłowana lub przeszywana z włókien syntetycznych i naturalnych. Poliesterowa, Polietylenowa lub ich mieszanka. Szerokie warianty produkcyjne i możliwości dopasowania produktu do konkretnych potrzeb.
Koce ochronne
KOC OCHRONNY - UNIWERSALNY I MIĘKKI MATERIAŁ DO ZABEZPIECZANIA ŁADUNKÓW. Koce ochronne pomogą Ci w transporcie, magazynowaniu, logistyce, remontach, przeprowadzkach, w domu i ogrodzie. Materiał z którego produkowane są koce zabezpieczające to, wysokiej jakości miękka włóknina o składzie surowcowym dobranym w taki sposób, aby zapewnić bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Jest lekka i wytrzymała,...