Odbijacze - Bumpery

BUMPERY - INNOWACYJNY SPOSÓB ZABEZPIECZANIA ŁADUNKÓW.

Odbijacze powstają z polipropylenu, wełny i włóknin przeszywanych pochodzących Recyklingu. Zamontowane na ładunkach podczas transportu pochłaniają energię uderzenia przesuwającego się ładunku o inny ładunek lub przeszkodę. 

Są lekkie, niezwykle wytrzymałe i skuteczne. 

Bumper

Transport bezpieczniejszy niż kiedykolwiek!

Galeria
Właściwości

Bumpery powstają z odpadów włóknin puszystych w procesie Recyklingu, z włókien naturalnych i syntetycznych. 

Produkujemy z polipropylenu, wełny oraz włóknin przeszywanych pochodzących z Recyklingu. Skład surowcowy dobierany jest w taki sposób, aby zapewnić wysoką wytrzymałość przy zachowaniu łatwości w eksploatacji i lekkości. Kiszka faszynowa znacznie ułatwia transport ładunków, które trudno w stu procentach ustabilizować w transporcie. Ładunki takie dzięki odbijaczom nie ulegają uszkodzeniu nawet podczas gdy uderzają o siebie, gdyż bumper pochłania całą energię uderzenia. 

Bumpery mogą mieć różną długość, popularne warianty to 3, 5 i 10m.

Dlaczego Warto?

Zalety:

Bardzo duża wytrzymałość
Pochłanianie wilgoci
Prostota użytkowania
Lekkość
Skuteczność
Produkt ekologiczny

Zastosowanie:

Zabezpieczenie ładunków w transporcie
Niwelowanie negatywnych skutków tarcia

 

Pochłoną siłę uderzenia

Zapewniając bezpieczeństwo cennym przedmiotom

Powiązane
Koce ochronne
KOC OCHRONNY - UNIWERSALNY I MIĘKKI MATERIAŁ DO ZABEZPIECZANIA ŁADUNKÓW. Koce ochronne pomogą Ci w transporcie, magazynowaniu, logistyce, remontach, przeprowadzkach, w domu i ogrodzie. Materiał z którego produkowane są koce zabezpieczające to, wysokiej jakości miękka włóknina o składzie surowcowym dobranym w taki sposób, aby zapewnić bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Jest lekka i wytrzymała,...
W każdej pracy ważnym jest, aby oferowane i wysyłane produkty były dostarczane do klienta w idealnym stanie. Wiemy jak pakować i zabezpieczać przesyłki, a także duże ładunki, pomożemy w doborze odpowiedniego sprzętu.
UNIWERSALNY I MIĘKKI MATERIAŁ DO ZABEZPIECZANIA ŁADUNKÓW. W KOMBINACJI JAKĄ SAM ZAPROPONUJESZ. Prowadzisz firmę transportową i zależy Ci na tym, aby materiały z których korzystasz można było łatwo utożsamić z Twoim przedsiębiorstwem? Zajmujesz się przeprowadzkami i chcesz podkreślić profesjonalizm swoich usług poprzez nieprzypadkowy dobór materiałów? A może po prostu lubisz się wyróżniać i zależy...