Mata Malarska

Z JEDNEJ STRONY FOLIA, Z DRUGIEJ WŁÓKNINA.
NIEZASTĄPIONA PRZY PRACACH REMONTOWYCH. 

Malować każdy może. Z tym że łatwo wszystko pobrudzić. Z pomocą przychodzi mata malarska, którą w łatwy sposób zabezpieczysz wszelkie potrzebne elementy, przed zabrudzeniem, zadrapaniami, pyłem. I to wiele razy.

 

Mata Malarska

Zwykła folia odchodzi do lamusa

Galeria

Lekka i łatwa w użytkowaniu

W przeciwieństwie do zwykłej folii nie porwie jej wiatr

Jest produktem wielokrotnego użytku

Z Matą Malarską remonty to sama przyjemność!

Właściwości

Świetne połączenie folii z włókniną, dzięki wspólnym właściwościom staję idealnym rozwiązaniem wszystkich zmartwień przy malowaniu i remontach. Jest bowiem wytrzymała i i chłonna przy czym nie przepuszcza powietrza, a tym bardziej płynów czy pyłu. Idealna do zabezpieczania w każdych warunkach wewnątrz i na zewnątrz. Jest ona wielokrotnego użytku, po wykonaniu prac wystarczy ją zwinąć i może służyć przy następnym projekcie. Ponadto jest bardzo lekka i chłonna, nie brudząca. To produkt który ze względu na swoje właściwości jest niezastąpiony przy wszelkich pracach wykończeniowych.

Matę malarską oferujemy w formie rolek w trzech podstawowych wariantach:

1mx10m    1mx25m     1mx50m

Jest to lubiana forma pakowania, lekka i prosta w transporcie. 

Dlaczego Warto?

Zalety:

Zabezpieczysz z łatwością podłogę
Łatwo rozwiniesz w każdym miejscu
Masz pewność, że zabezpieczenia są wytrzymalsze niż zwykła folia
Możesz używać Maty Malarskiej wiele razy
Masz dużo większą mobilność
Mata Malarska jest solidna i wytrzymała
Dzięki możliwości wielokrotnego użytku zaoszczędzisz pieniądze 

Zastosowanie:

Zabezpieczenie powierzchni przy remontach i malowaniu
Warstwa chłonna nieprzepuszcająca wody, farb oraz pozostałych niepożądanych substancji
Zabezpieczenie powierzchni przed uszkodzeniami mechanicznymi
Podkładka pod podłogi, tapety i wykładziny
Włóknina pielęgnacyjna do betonu
Wytłumienie dźwięków i drgań

Remonty

Stają się proste

Powiązane
WŁÓKNINY IZOLACYJNE Z WŁÓKIEN PRZESZYWANYCH I IGŁOWANYCH. Bawełniane, wełniane, lniane oraz włókniny naturalne i syntetyczne pochodzące z Recyklingu. WŁÓKNINA SYNTETYCZNA, produkowana w technologii dwustronnego igłowania z włókien poliestrowych lub polipropylenowych. WŁÓKNINA NATURALNA, produkowana w technologii jednostronnego igłowania z włókien wełnianych.
UNIWERSALNY I MIĘKKI MATERIAŁ DO ZABEZPIECZANIA ŁADUNKÓW. W KOMBINACJI JAKĄ SAM ZAPROPONUJESZ. Prowadzisz firmę transportową i zależy Ci na tym, aby materiały z których korzystasz można było łatwo utożsamić z Twoim przedsiębiorstwem? Zajmujesz się przeprowadzkami i chcesz podkreślić profesjonalizm swoich usług poprzez nieprzypadkowy dobór materiałów? A może po prostu lubisz się wyróżniać i zależy...
UNIWERSALNY MATERIAŁ O SZEROKIM ZASTOSOWANIU W BRANŻY MEBLARSKIEJ I TAPICERSKIEJ. Różnorodne zastosowanie. Wysoka wytrzymałość. Pozytywny wpływ na środowisko. Włókniny przeszywane i igłowane z włókien naturalnych i syntetycznych pochodzących z recyklingu do wykorzystania w tapicerstwie i meblarstwie.