Koce Ochronne - Individual

UNIWERSALNY I MIĘKKI MATERIAŁ DO ZABEZPIECZANIA ŁADUNKÓW.
W KOMBINACJI JAKĄ SAM ZAPROPONUJESZ. 

Prowadzisz firmę transportową i zależy Ci na tym, aby materiały z których korzystasz można było łatwo utożsamić z Twoim przedsiębiorstwem? Zajmujesz się przeprowadzkami i chcesz podkreślić profesjonalizm swoich usług poprzez nieprzypadkowy dobór materiałów? A może po prostu lubisz się wyróżniać i zależy Ci na tym, aby koce których używasz były unikatowe i spełniły każde, nawet najmniejsze Twoje oczekiwanie? Potrzebujesz kocy okolicznościowych, na specjalną okazję lub prezent?

W każdym z tych przypadków koce individual są najlepszym wyborem dla Ciebie. Zdecyduj sam o wszelkich aspektach swojego koca, od gramatury i rozmiaru, poprzez dodatki w postaci metek, haftów czy kolorowych nici, aż po indywidualny sposób pakowania i dostawy. Wszystko czego zapragniesz jest na wyciągnięcie ręki. Stwórz razem z nami swój wymarzony koc, który spełni każde Twoje oczekiwanie i z którego będziesz mógłbyć dumny. Z nami to możliwe!

Przygotowaliśmy dla Ciebie szereg potencjalnych rozszerzeń, dzięki którym możesz nadać Twoim kocom unikalny charakter. 

Koce Individual

Stworzone specjalnie dla Ciebie

Dodatki

Pikówka

Kolorowe nici i stebnowania

Logo Twojej firmy

Flizelina

Hafty i nadruki

Metki tekstylne

Etykiety

Indywidualne sposoby pakowania

Właściwości

Koce transportowe to włóknina przeszywana służąca między innymi do zabezpieczania powierzchni. Dzięki nim w szybki, łatwy i wygodny sposób zabezpieczysz swoje cenne przedmioty podczas transportu, w trakcie prac remontowych, naprawczych i innych.

Charakteryzują się wytrzymałością, miękkością i chłonnością. Zabezpieczają przed uszkodzeniami, wilgocią i pyłem. Występują w wielu wariantach grubości i rozmiaru.

Decydując się na wariant INDIVIDUAL sam decydujesz o wszelkich właściwościach swojego koca. Dzięki temu możesz uzyskać produkt, który każdy partner i klient łatwo utożsami z Twoją firmą, czym podkreślisz swój profesjonalizm. Możesz stworzyć również produkt, którego zastosowanie daleko wykroczy poza zastosowanie ochronne, zaś sam koc idealnie nada się na piknik, wycieczkę lub prezent.

Dlaczego Warto?

Zalety:

Unikalne właściwości Twojego koca
Otrzymujesz produkt o cecach dokładnie takich, jakie sam wybierzesz

Do wyboru między innymi:
Metki tekstylne
Okucia
Kolorowe nici i steblowania
Hafty i nadruki
Logo spunbond
Wybrana kolorystyka
Wzmocnione przeszycie
Pikówka
Flizelina
Indiwidualne sposoby pakowania
Etykiety
I wiele innych

Zastosowanie:

Logistyka i transport
Przeprowadzki
Remonty
Legowiska
Budownictwo
Przemysł
Mechanika
Rekreacja
I wiele innych

Zaprojektuj

I wyróżnij swoją firmę!

Powiązane
UNIWERSALNY I MIĘKKI MATERIAŁ DO ZABEZPIECZANIA ŁADUNKÓW WZMOCNIONY PODKŁADEM O WŁAŚCIWOŚCIACH HYDROFOBOWYCH. Koce ochronne wzmocnione miękką flizeliną. Dzięki temu wytrzymałość jest jeszcze większa, zaś sama flizelina dzięki swoim hydrofobowym właściwościom zapewnia kocowi wodoodporność. Idealne do lakierowanych powierzchni i transportu najcenniejszych i najbardziej kruchych przedmiotów.
W każdej pracy ważnym jest, aby oferowane i wysyłane produkty były dostarczane do klienta w idealnym stanie. Wiemy jak pakować i zabezpieczać przesyłki, a także duże ładunki, pomożemy w doborze odpowiedniego sprzętu.
UNIWERSALNY I MIĘKKI MATERIAŁ DO ZABEZPIECZANIA ŁADUNKÓW. PIKÓWKA + PODKŁAD Z FLIZELINY = EFEKTYWNY I EFEKTOWNY KOC OCHRONNY. Koce HEAVY DUTY są rozwinięciem kocy STANDARD oraz PREMIUM skierowanym do osób, które cenią sobie nie tylko niezawodność i funkcjonalność, ale również pomysłowość i walory estetyczne. Są to koce pikowane oferowane w wielu wariantach zastosowanych dodatków. Pikowane...