Beton HydroTex

WŁÓKNINA DO PIELĘGNACJI BETONU Z WŁÓKIEN PRZESZYWANYCH POCHODZĄCYCH Z RECYKLINGU. 

HydroTex dzięki swoim unikalnym właściwościom nawilża powierzchnię betonu poprzez zatrzymywanie w swoich włóknach cząsteczek wody oraz chroni beton przed czynnikami zewnętrznymi.

Świeżo wylany beton jest dzięki temu odpowiednio zabezpieczony przed zbyt wczesną utratą wody, co skutkuje poprawieniem jakości betonu oraz zmniejszeniem liczby rys skurczowych.

Włókninę należy rozłożyć na nowo powstały element betonowy który już jest delikatnie związany, oraz zwilżyć wodą.

Posiadamy w ofercie także włókniny zbrojeniowe, które wprowadza się wewnątrz betonu podczas tworzenia sktruktur.

HydroTex

Odpowiednie nawilżenie, trwały efekt

Zatrzymuje wodę

Chroni świeży beton

Zapewnia większą trwałość

Niezwykle prosty w użytkowaniu

Właściwości

HydroTex powstaje z włóknin przeszywanych pochodzących z Recyklingu o składzie surowcowym dobranym w taki sposób, aby osiągnąć wysokie właściwości chłonne oraz dużą wytrzymałość. Jest to mieszanka wieloskładnikowa oparta w głównej mierze na włóknach syntetycznych, z domieszką włókien naturalnych. Taki skład surowcowy sprawia, że włóknina nie reaguje i nie rozkłada się pod wpływem wody, zapewniając właściwości chłonne, nawilżając i chroniąc powierzchnie betonowe. 

Wrókninę oferujemy w nawojach do 2,5m szerokości i 80-100mb długości.  

Dlaczego Warto?

Zalety:

Nawiżanie powierzchni betonu
Zabezpieczenie świeżego betonu przed zbyt szybką utratą wody
Poprawienie jakości betonu
Przeciwdziałanie rysom skurczowym
Zróżnicowane warianty rozmiarów i gramatur
Unikalne właściwości włókniny nadają jej uniwersalny charakter -
można ją stosować w budownictwie i innych gałęziach przemysłu
Wysoka wytrzymałość, dobre właściwości chłonne

Sposób użycia:

1. Rozwiń rolkę włókniny HydroTex na świeżo związanym betonie
2. Odczekaj odpowiednią ilość czasu, aby beton związał się do końca
3. Zwiń rolkę i zobacz efekt
4. Nie wyrzucaj włókniny, możesz wykorzystywać ją wielokrotnie

Zwiększona wytrzymałość

Większa trwałość betonu

Powiązane
GEOWŁÓKNINA DO STOSOWANIA W BUDOWNICTWIE. Produkujemy geowłókniny poliestrowe, polipropylenowe oraz kalandrowane. Stanową one świetny materiał dla wzmocnienia i stabilizacji nawet niezwykle wymagających gruntów jak wały czy oczka wodne. Pełnią również funkcje filtrujące, separujące, usztywniające i drenujące. Geowłóknina jest lekka i prosta w użytkowaniu, a przy tym funkcjonalna, wytrzymała i...
WŁÓKNINY IZOLACYJNE Z WŁÓKIEN PRZESZYWANYCH I IGŁOWANYCH. Bawełniane, wełniane, lniane oraz włókniny naturalne i syntetyczne pochodzące z Recyklingu. WŁÓKNINA SYNTETYCZNA, produkowana w technologii dwustronnego igłowania z włókien poliestrowych lub polipropylenowych. WŁÓKNINA NATURALNA, produkowana w technologii jednostronnego igłowania z włókien wełnianych.
UNIWERSALNY I MIĘKKI MATERIAŁ DO ZABEZPIECZANIA ŁADUNKÓW. W KOMBINACJI JAKĄ SAM ZAPROPONUJESZ. Prowadzisz firmę transportową i zależy Ci na tym, aby materiały z których korzystasz można było łatwo utożsamić z Twoim przedsiębiorstwem? Zajmujesz się przeprowadzkami i chcesz podkreślić profesjonalizm swoich usług poprzez nieprzypadkowy dobór materiałów? A może po prostu lubisz się wyróżniać i zależy...