Automotive

WŁÓKNINY IGŁOWANE I PRZESZYWANE DO WYKORZYSTANIA W BRANŻY AUTOMOTIVE. 

Włókniny igłowane wełniane lub przeszywane pochodzące z Recyklingu.

Gwarantowana świetna akustyka oraz wygłuszenie pracy silnika i otoczenia. 

Włókniny do branży Automotive

Wzrost komfortu poprzez redukcję wibracji i drgań

Warianty

Włóknina wełniana

Włóknina z Recyklingu

Wygłuszenie podłogi

Wyściółka foteli

Właściwości

Włóknina ma szereg właściwości które można mniej lub bardziej modyfikować. Wszystko zależne jest od przeznaczenia i rodzaju zastosowania.

Posiadamy spore możliwości co do rodzaju włóknin które produkujemy. Często modyfikujemy swoje produkty tak, aby dostarczyć Państwu maksymalnie dopracowany produkt. Ich właściwości mogą być bardzo różne, od chłonnych, przez wytrzymałe po ognioodporne. Również wszystkie z powyższych skomponowane razem.

Dlaczego Warto?

Zalety:

Poprawa akustyki
Wygłuszenie odgłosów silnika i otoczenia
Estetyczne wykonanie
Zwiększenie komfortu
Redukcja wibracji drgań
Do wyboru włókniny igłowane lub przeszywane

Zastosowanie:

Wygłuszenie podłogi, bagażnika
Poprawa brzmienia głośników
Wyściółka nadkoli, półek i podsufitek
Izolacja termiczna
Redukcja hałasu

Wygłuszenie silnika

Lepsza akustyka

Powiązane
FILC TECHNICZNY - UNIWERSALNA WŁÓKNINA DLA WIELU BRANŻ. Włóknina igłowana lub przeszywana z włókien syntetycznych i naturalnych. Poliesterowa, Polietylenowa lub ich mieszanka. Szerokie warianty produkcyjne i możliwości dopasowania produktu do konkretnych potrzeb.
WŁÓKNINY IZOLACYJNE Z WŁÓKIEN PRZESZYWANYCH I IGŁOWANYCH. Bawełniane, wełniane, lniane oraz włókniny naturalne i syntetyczne pochodzące z Recyklingu. WŁÓKNINA SYNTETYCZNA, produkowana w technologii dwustronnego igłowania z włókien poliestrowych lub polipropylenowych. WŁÓKNINA NATURALNA, produkowana w technologii jednostronnego igłowania z włókien wełnianych.
WŁÓKNINY STWORZONE Z MYŚLĄ O IZOLACJI AKUSTYCZNEJ. W zależności od potrzeb i zastosowania dobierane są indywidualnie. Oferujemy włókniny przeszywane oraz igłowane różnego pochodzenia, aby jak najlepiej dopasować produkt do konkretnych potrzeb. Włókniny naturalne i syntetyczne, lniane, bawełniane, wełniane oraz pochodzące z Recyklingu.